Zack Snyder’s Justice League: Zack Snyder ukázal první náhled na Wayne T. Carra jako Johna Stewarta

Včera jsme se dočkali prvního náhledu na Green Lanterna Johna Stewarta, kterého jsme měli vidět v ZSJL. Sami na to mrkněte..

Zack Snyder přidal do své verze Justice League Martiana Manhuntera a zatímco se objevil ve dvou scénách (jeho proměna mimo byt Lois Laneové a závěrečné setkání s Brucem Waynem), měla to být jen jedna.

Tvůrce chtěl v epilogu použít Johna Stewarta a dokonce natáčel scény postavy s hercem Waynem T. Carrem. Warner Bros. bohužel prosazovali, aby Green Lantern nebyl používán, protože studio s ním mělo plány jinde. To je pravděpodobně film Green Lantern Corps s myšlenkou, že premiéra hrdiny ve Snyder Cutu by snížila dopad jeho eventuálního představení na velkou obrazovku.

Ve výsledku nahradil Stewarta Martian Manhunter a Carrovy scény zůstaly na podlaze střižny.

Během včerejšího promítání Army of the Dead Snyder konečně sdílel první pohled na Carra v obleku Green Lanterna. Zatímco tato fotografie (která bohužel není nejkvalitnější) nabízí pouze letmý pohled na to, co filmař naplánoval pro Stewarta, ten kostým i tak na herci vypadá dost drsně.

Vzhledem k tomu, že Green Lantern Corps se dočkáme až za několik let, není opravdu žádný důvod, proč se toto cameo nemohlo stát. John ve filmu by také bylo mnohem lepším najetím na budoucnost SnyderVerse než Martian Manhunter, ale možná proto Warner Bros. řekli ne? Je to opravdu velká škoda, že jsme se Johna Stewarta ve filmu nedočkali..

Mrkněte na náhled na Johna Stewarta sami:

Zdroje: comicbookmovie.com
Images: bookriot.com

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email