Z Netflixu už zmizel Ant-Man and Wasp a další přijdou na řadu

Disney+ je už v některých zemích spuštěné a my tak přicházíme o některé filmy z různých streamovacích platforem.

Jak už víme, tak Disney spustilo vlastní platformu s názvem Disney+ na kterém bude spousty úspěšných hitů z jejich dílny. Ale vypadá to, že teď společnost stahuje své tituly z ostatních platforem a kvůli tomu, už od 29.7.2020 na Netflixu nenajdeme snímek Ant-Man and Wasp, s naším oblíbencem Paulem Ruddem v roli Scotta Langa (Ant-Man) a Evangeline Lilly jako Hope Van Dyne (Wasp). Tyto hvězdy, které byli důležitou součástí ve filmu Avangers: Endgame, tak máte ještě poslední možnost vidět na Netflixu už jen chvíli.

Další filmy co zmizí ze streamovací platformy bude Star Wars a to konkrétně 9.7.2020, poté se odpojí Incredibles 2 a to 30. 7.2020. Pro Českou Republiku je to v uvozovkách rána, protože Netflix je jediné místo, kde tyto hity můžeme legálně vidět. Tak snad Disney splní své slovo a spustí platformu jak říká během roku 2021 po celém světě.

Cena byla v Evropě nastavena na 7 Euro měsíčně, či 70 Euro při platbě za celý rok. Při aktuálním kurzu to znamená 190 Kč měsíčně, nebo 1900 Kč pokud zaplatíte rovnou na celý rok.

Těšíte se na spuštění platformy u nás v Česku?

Zdroj: WGTC

Image: Online

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email