Wonder Woman 1984: Amazonka na novém animovaném posteru

WW dává o sobě znovu vědět!

Druhého snímku Wonder Woman se konečně dočkáme letos v říjnu a očekáváme, že se dozvíme malinko více o filmu na letošním Comic-Con@home. Studio by mohlo přijít s novým trailerem, kde by mohli ukázat Cheetah (Kristen Wiig), v její gepardí podobě. Myslím, že je to jedna z věcí, která fanoušky zajímá nejvíc.

První díl naší slavné Amazonky, kterou ztvárňuje herečka Gal Gadot, nedopadl vůbec špatně. Je to určitě jeden z lepších filmů od DC, šlo o celkem povedenou zábavu, kterou ale nejspíš nemusíte vidět víckrát a tak doufejme, že druhý film bude mít při nejmenší stejnou kvalitu.

My tu pro vás máme nový animovaný poster k filmu, u kterého si můžete všimnout, je celý v retro stylu a jde o velice povedený kousek.

Premiéra filmu v ČR je stanovená na 01. 10. 2020. Režie Patty Jenkins, scénář Patty Jenkins a Geoff Johns. V hlavních rolích Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Natasha Rothwell, Robin Wright, Connie Nielsen, Gabriella Wilde, Ravi Patel, Kristoffer Polaha, Amr Waked, Jonathan Ajayi a další.

Těšíte se hodně na Wonder Woman 1984?

Image: timesofisrael

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email