Wandavision: Důvod proč se jedny z nejočekávanějších postav v seriálu nakonec neobjevily!

Mnoho fanoušků spekulovalo o tom, že ve Wandavision se objeví dvě postavy, ale nakonec tam nebyla ani jedna. Scénáristka Jac Shaffer prozradila proč.

!SPOILER! 

Fanoušci hned od začátku Wandavision očekávali, že Mephisto bude ten hlavní velký záporák série, jelikož v show bylo i pár náznaků, že se tam objeví. Ale neobjevil, celou dobu to byla Agatha. A vypádá to, že Mephisto se tam vůbec ani objevit neměl. 

Při interview s Deadline, hlavní scénáristka Jac Shaffer odhalila proč v show nebyl žádný velký padouch. 

“I mean, the big bad is grief, you know, and that’s the story that we were telling, and then we got a bonus baddie in the form of Agatha Harkness who ended up facilitating Wanda’s therapy, so yeah, I think we feel pretty good about that.” řekla scénáristka.
Překlad: „No vlastně ten velký záporák je smutek, no víte to je ten příběh, který vyprávíme. Navíc k tomu jsme dostali drsňačku Agathu Harkness, která nakonec usnadnila Wandy terapii, takže no, myslím si, že se nám to tak líbí.” 

Také padla otázka proč jsme v sérii neviděli Doctora Strange, který by mohl spojit Wandavision a Doctor Strange: Multiverse of Madness. Z její odpovědi to znělo tak, že o tom přemýšleli. 

“I heart Doctor Strange just like anybody. Yeah, it’s one of those things, that’s how the chips fell, that’s how the cookie crumbled, is what I will say, but I look forward to seeing him on screen with Wanda in Doctor Strange 2.”
V překladu: „Mám ráda Doctora Strange jako všichni ostatní. Jo, je to jako jedna z těch věcí, jak padají chipsy, jak se rozpadá sušenka, to je vše co k tomu řeknu, ale těším se až Doctora Strange společně s Wandou uvidíme v Doctor Strange 2.”

Za mě je škoda, že Mephisto ani Doctor Strange se ve Wandavision neobjevili, ale show byla i tak skvělá. 

Zdroje: comicbookmovie.com
Image: nbc.com

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasů: 3

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email