Vydání Cyberpunku 2077 bylo opětovně zpožděno

Zpoždění se dočkají i veškeré herní dodatky a multiplayer.

Kdo si počká, ten se dočká. Zdá se, že toto pořekadlo čím dál více doprovází vydání Cyberpunku. Původně jsme si hru měli zahrát už 16. dubna, ale její vydání bylo posunuto na 17. září. A teď, jak napovídá nadpis, se objevilo nové, snad už poslední, datum vydání. Aktuálně se hry máme dočkat 19. listopadu 2020.

Viceprezident pro rozvoj podnikání u CD Projekt Red Michał Nowakowski tyto novinky předal investorům při čtvrteční konferenci. Kromě opoždění hry mají očekávat i přiměřené opoždění u veškerých rozšíření a multiplayeru.

Samozřejmě to dává smysl. Pokud se opozdí hlavní titul, dává jen rozum, že si počkáme i na vše ostatní. Dobrou zprávou je, že odkládání je to jediné co se děje. Podle twitterového příspěvku je hra aktuálně hotová. Obsah i gameplay by už měl být ve finální podobě a přichází fáze odstraňování chyb.

Množství dodatků k Cyberpunku 2077 zatím stále není známé, ale víme, že nebude mít méně doplňkového obsahu než Zaklínač 3. Cyberpunk by se tedy měl dočkat minimálně 2 plných rozšíření příběhu a 16-ti DLC.

Sám doufám v oznámení více novinek při akci Night City Wire, která proběhne 25. června. Studio jistě veřejnosti více objasní aktuální vývoj situace.

Zdroj: VideoGamesChronicle
Image: GamesTiscali, IGN

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email