Vítězové The Steam Awards

Sezóna udělování cen za předešlý rok je v plném proudu, tak se pojďme podívat jak dopadly hry na Steamu.

Období udílení cen za předchozí rok se zatím neblíží konce a bylo by divné, kdyby služba jako Steam najednou přestala. Takže si ukážeme letošní vítěze.

Jako vždy, vše začalo nominacemi od hráčů, kdy každý kdo vlastní účet na Steamu může nominovat jakoukoli hru za předchozí rok (pokud kategorie neuvede něco jiného). Mezi nominované se dostala většina očekávaných adeptů a několik her, které mě docela překvapili. (např. There Is No Game, Borderlands 3 a nebo FIFA 21).

Kdo nominaci proměnil ve výhru zjistíte níže.

A jako každé udílení cen má i tohle svou hlavní, kterou je (nečekaně) cena za Hru roku 2020. Do finále hlasy uživatelů dostali Death Stranding, Hades, Doom Eternal a k mému překvapení i Fall Guys, ale vítěze lehce napověděla kategorie Hra s nejlepším příběhem.

Vítězem se stalo Red Dead Redemption II, i když by se dalo lehce spekulovat o tom, že neprávem. Proč? Protože pro PC vyšla v roce 2019. I když byla zprvu exkluzivitou na Epic Store tak se i tak na Steam dostala a to 5.12.2019.

Ale ať se o tom kdo chce jak chce přetahuje, nic nezmění fakt, že se RDR2 hrála převážně v tomto roce a další ocenění si prostě zaslouží.

Zdroj: Steam

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email