Venom: Let There Be Carnage: Režisér filmu promluvil o spojení filmu se Spider-Manem, Avengers easter egg?

Existuje Spider-Man ve Venom světě? O spojení se Spider-Manem promluvil režisér filmu Andy Serkis. Plus fanoušci si všimli možného Avengers easter eggu!

Trailer k filmu Morbius naznačil spojení se Spider-Manem, včetně grafitů našeho superhrdiny na zdi s nápisem „Vrah“. Největším náznakem toho, že se film odehrává ve Marvel Cinematic Universu (nebo v něčem velmi podobném), bylo zahrnutí padoucha Adriana Toomese z filmu Spider-Man: Homecoming v podání Michaela Keatona.

Náš první pohled na Venom: Let There Be Carnage neobsahoval nic tak přímého, i když to vypadá tak, že noviny The Daily Bugle vycházejí ze Spider-Man filmů od Sama Raimiho.

V rozhovoru pro IGN režisér Andy Serkis mluvil o tom, zda je Spidey součástí Venomova světa.

“Obviously, there are links between Venom and Spider-Man and the Marvel Universe and the Spider-Man story,” vysvětlil. “We’re treating this very much as it’s his own world. The Venom story is his own world.”

V překladu: „Je zřejmé, že existují spojení mezi Venomem a Spider-Manem a Marvel Universem a příběhem Spider-Mana,“ vysvětlil. „Zacházíme s tím jako s jeho vlastním světem. Příběh Venoma je jeho vlastní svět.“

“There are nods and little moments [like the shot of the newspaper the Daily Bugle], of course, but on the whole he’s unaware. They are unaware, at this point, of other characters like Spider-Man. So, that’s the way we’ve chosen to play this particular episode of the movie, but, well, we’ll wait and see. We’ll see what little things you can pick out of it.”

V překladu: „Existují náznaky a malé okamžiky [jako záběr novin Daily Bugle], samozřejmě, ale celkově si to neuvědomuje. V tomto okamžiku nevědí o jiných postavách, jako je Spider-Man. Takže takhle jsme se rozhodli brát tuto konkrétní část filmu, ale počkáme a uvidíme. Uvidíme, jaké maličkosti si z toho vyberete. “

Není jisté zda Venom: Let There Be Carnage a Morbius mají být ve stejném světě jako trilogie Spider-Man na základě toho, co jsme viděli až do této chvíle, ale je možné, že Spider-Man: No Way Home to vyjasní.

Mrkněte na možný Avengers easter egg z traileru:

Zdroje: comicbookmovie.com
Images: screengeek.net

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email