Tom Holland bude mít perné léto

Noční můra všech herců je, že budou točit více filmů najednou.

Určitě vám nemusíme představovat herce Toma Hollanda, známého hlavně díky jeho roli Spider-Mana. Už je jisté, že se jako Peter ukáže i ve třetím filmu pavoučího muže, jenže to není vše co je v plánu. Kvůli pandemii se téměř vše zastavilo a i studio Sony musí dohánět ztráty.

Toma aktuálně čeká natáčení dvou velkých snímků naráz. Jedná o již dříve zmíněného Spider-Mana 3 a nově chystaný film na motivy populární PS hry Uncharted. Aby toho nebylo málo tak si Holland v obou filmech zahraje ústřední postavy. Jako Petera Parkera už ho známe a jako mladého dobrodruha jménem Nathan Drake ho teprve poznáme.

Sony má strach z druhé vlny COVID-19, takže chce vše stihnout natočit přes léto. Hollandovi tedy nezbývá nic jiného, než skočit z jednoho filmu rovnou do druhého. Údajně se s hercem natočí veškeré úseky u prvního filmu a hned poté půjde na další natáčení.

Jelikož se Spideyho premiéra posunula až na 5. 11. 2021, měl by jako první začít točit Uncharted s premiérou plánovanou na 15. 7. 2021. Myslím, že se máme na co těšit. Corona zhatila plno plánu, takže se připravte na příští rok, kdy budou kina nabitá tím nejlepším.

Těšíte se na Toma Hollanda v obou rolí?

Zdroj: deadline
Image: thewrap, inder

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email