The Flash: Michael Keaton nejspíš znovu obleče černou kápi

Starý Batman znovu v akci!

V posledních dnech se hodně mluví o tom, že v chystané sólovce Flashe objeví herec Michael Keaton, který je pro fanoušky hlavně známý v roli Batmana, kterého ztvárnil v letech 1989 a 1992 pod režijním dohledem Tima Burtona. Pro spousty lidí se se jedná o nejlepšího Batmana vůbec. Dále Keatona můžete znát například z Birdmana a nebo jako Vultura ve Spider-Manovi: Homecoming.

Když se začalo proslýchat, že se Keaton objeví ve Flashovi (který bude volnou adaptací Flashpointu), všichni jsme měli za to, že se ukáže jako Thomas Wayne, který je ve Flashpointu Batmanem. Nové informace od The Hollywood Rerpoter ale tvrdí, že Keaton bude Bruce Wayne a uvidíme ho i v akci.

Zprávy totiž hovoří o tom, že by se ve Flashovi nemuselo cestovat jen časem, ale i realitami, Flash by tak mohl narazit na Batmana z jiného světa. Mluví se i o tom, že Keaton bude pro DCEU něco jako Nick Fury v MCU, tedy takový mentor všech hrdinů.

Jak do toho bude zapadat nový Pattinsonův Batman zatím nevíme, i když tento film se zatím jeví jako oddělený od DCEU.

Flashpoint by tak ale mohl napravit spoustu nesrovnalostí v DC universu. Budeme si koneckonců počkat na oficiální vyjádření.

Myslíte si, že Keaton nakonec tedy bude Bruce Wayne?

Image: Comicbook

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email