The Flash: Jeffrey Dean Morgan se prý chce znovu představit jako Thomas Wayne

Dále by se mohl ukázat i Cyborg.

Už velmi dlouho se mluví o tom, že se v sólovce Flashe (Ezra Miller) dočkáme Flashpointu, ve zkratce (spoiler) pro ty co neví, je to událost, kdy se Flash vrátí do minulosti, aby zachránil svou matku. Tím ale spustí motýlí efekt, který změní řadu událostí, jednou z nich je například to, že Batman není Bruce Wayne, ale jeho otec Thomas. Toto je velmi stručný a zjednodušený popis.

Snímek The Flash už je pár let prokletý, už několik režisérů i scénáristů od projektu odstoupilo. Nyní to vypadá, že už se konečně povede a film v roce 2022 uvidíme.

Myslím si, že událost Flashpoint by mohla DCEU velmi pomoct, protože už v tom máme trochu bordel. Dostaneme nového Batmana a novou Suicide Squad, proto by Flashovo cestování v čase mohlo vysvětlit tyto změny a udělat tak trochu ve filmech pořádek a nebo začít nový čerstvý start!

Herec Jeffrey Dean Morgan, kterého jste mohli vidět v Batman vs Superman, kde ztvárnil Thomase Waynea, má prý zájem a jedná o tom, aby se mohl ve Flashovi ukázat jako netopýří muž. Pokud znáte Flashpoint, tak jistě víte, že se jedná o mnohem temnější verzi Batmana, takže si myslím, že by ho fanoušci určitě uvítali.

Další zprávy které se šíří, jsou o tom, že by ve filmu měl být i Cyborg a měl by mít nějakou klíčovější roli.

The Flash se do kin dostane v roce 2022, režie se ujme Andy Muschietti a scénář napíše Christina Hodson. Hlavní roli by se měl znovu představit Ezra Miller.

Myslíte si, že se nakonec dočkáme Flashpointu?

Zdroj: comicbookmovie
Image: realanarchy

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email