The Falcon and The Winter Soldier: Nová fotografie odkazuje na Wolverinova nepřítele

Kdo všechno by se nám mohl ukázat v Madripooru?

V nedávném rozhovoru představitel Falcona, herec Anthony Mackie prozradil, že už zbývá dotočit opravdu málo a nová minisérie bude mít ”hotovo”. Zatím nám ale není známo, kdy se štáb vrátí do Prahy, aby vše dodělal.

Na internet se však dostala nová fotografie, která obsahuje Easter Egg na známého nepřítele nejznámějšího mutanta Wolverina. Už z předešlých zpráv víme, že se v minisérii Falcona s Winter Soldierem podíváme do města Madripoor. Toto město je hlavně známé z komiksů a známe jej hlavně díky X-Menům. Když se podíváte na fotografii níže, můžete na ní vidět hlavu Oguna, ano sice je asi brzo mluvit o tom, že by se mutanti měli objevit v MCU, ale co když tato minisérie začne připravovat půdu pro X-Meny? Nebo si vzal Marvel jen tuto postavu a dosadil jí do do seriálu? Na to odpověď si budeme muset ještě počkat, každopádně by bylo hodně zajímavé, vidět Oguna ve Falconovi s Winter Soldierem.

V komiksech je Ogun mutant s telepatickými schopnosti, je mistrem bojových umění, vycvičil také Wolverina a ten se s ním později utkal a zabil ho, Ogun se poté ale vrátil jako duch.


Myslíte si, že se Ogun objeví?

Image: screenrant

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email