The Falcon and The Winter Soldier: Měl Sam mít schopnosti mluvit s ptáky?

V komiksech umí Sam Wilson mluvit s ptáky a málem jsme to viděli i v The Flacon and The Winter Soldier. Malcom Spellman naznačuje, že to možná uvidíme v Captain America 4.

Sam Wilson má v komiksech psychické spojení s ptáky a často to používá při souboji. Jeho nejbližším ptačím přítelem je samozřejmě Redwing, který byl v MCU představen jako dron. Je dost snadné pochopit, proč se Marvel Studios vydalo touto realističtější cestou, ale ukázalo se, že tým pracující na The Falcon and The Winter Soldier zvažoval, že dá Samovi tuto super schopnost.

Showrunner Malcolm Spellman v rozhovoru s Unilad uvedl, že o tom bylo diskutováno během psaní scénáře. “It is…you know actually I’m gonna take a leap and answer this one because I don’t think I can get in trouble for it. It was discussed in the room but I don’t think anyone in the room felt like there was a way to do that right, you know what I’m saying?”

V překladu:To je… víš co, risknu to a na tohle odpovím, protože se si nemyslím, že bych se kvůli tomu mohl dostat do problémů. Mluvilo se o tom, ale nemyslím si, že někdo věděl, jak to udělat správně, víš co tím myslím?“

Překvapivě však naznačil, že něco takového bychom mohli vidět v Captain America 4. “I don’t know what’s gonna happen in Cap 4 though,” dodal Spellman. “I probably just overstepped with you so that’s your one spoiler.”

V překladu: „Ale nevím, co se stane v Cap 4,“ dodal Spellman. „Pravděpodobně tohle jsem trochu překročil, takže tady máš jeden spoiler.“

Nejsme si jisti, jak vážný scénárista byl, ale nebylo nemožné, aby kostým Kapitána Ameriky vyrobený ve Wakandě měl schopnosti podobné Ant-Manovi! Časem zjistíme jak to tedy bude, ale fanoušci komiksů by určitě ocenili, kdyby Sam tyto schopnosti získal.

Zdroje: comicbookmovie.com
Images: geektyrant.com

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email