Spider-Man 3: Tom Holland promluvil o natáčení!

Chris Pratt měl živé vysílání na Instagramu a Tom Holland byl jeho hostem. Vyjádřil se k natáčení 3. dílu Spider-Mana!

Natáčení Spider-Mana 3 právě probíhá v Atlantě a jestli jsou všechny fámy okolo filmu pravdivé, mohl by to být zatím největší film od Marvel Studios. Představa všech tří Spider-Manů je vzrušující a vidět je všechny pohromadě bojovat s Doctorem Octopusem a Electrem by bylo něco! 

Tom Holland se účastnil živého vysílání Chrise Pratta aka Star-Lorda ze Strážců Galaxie na Instagramu a promluvil o natáčení 3. filmu!

„Spider-Mana 3 jsme začali natáčet před pár měsíci, je to bláznivý i dost divný, protože natáčíme v Atlantě.” řekl mladý herec.
“Tam, kde jsem dělal konkurz na Spider-mana a vlastně natáčíme i přesně tam kde jsem ten konkurz dělal, je to takový divný příběh, procházím stejnými dveřmi, kterými jsem procházel jako 18 letý dítě, byl jsem nervózní jako „Ó můj bože, doufám, že tu roli dostanu!””
„A teď procházím těmi dveřmi ve 24 letech, natáčím 3. film, miluju svůj život, jsem sebevědomý a užívám si všechno co dělám. Takže je to úžasný, kámo, je to skvělý.”

Není překvapením, že herec neřekl nic o tom, co od filmu můžeme čekat, ale je jisté, že pro něj je to velmi speciální film. 

Prvního náhledu na film jsme se měli dočkat v prosinci, ale to se bohužel nestalo. Budeme muset doufat, že se o filmu něco dozvíme v nejbližší době.

Mrkněte na celý rozhovor Chrise a Toma ZDE!

Autor: Naty
Image: movieweb

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email