Sebastian Stan promluvil o spekulacích, že bude hrát mladého Luka Skywalkera

Už nějakou dobu se mluví o tom, že Sebastian Stan (Bucky z MCU) by byl dokonalá volba do role mladého Luka Skywalkera. Herec promluvil o tom zda se tyto spekulace někdy stanou pravdou..

Není pochyb o tom, že Sebastian Stan a mladý Mark Hamill jsou si vzhledově podobní, takže fámy o tom, že představitel Winter Soldiera bude hrát mladého Luka Skywalkera celkem dávají smysl. Ale zatím jsme ho ani ve finále The Mandaloriana neviděli, jelikož Lucasfilm použilo VFX, abychom znovu viděli mladého Jedi.

Takže jestli Luka uvidíme v nějakém dalším Star Wars projektu, bude nejspíše potřeba najít dalšího představitele postavy. Byl by to teda Stan?

Sebastian Stan byl v Good Morning America, aby propagoval The Falcon and The Winter Soldier a o spekulacích promluvil velmi opatrně. “Yeah, well…if Mark Hamill calls me personally to tell me that he feels inclined to share this role with me, I’ll believe it,” řekl herec. “Until then, I won’t believe anything.

Překlad: „No, tak jestli mi zavolá samotný Mark Hamill, aby mi řekl, že je ochotný se mnou tuto roli sdílet, budu tomu věřit,” řekl herec. „Do té doby nebudu věřit ničemu.”

Pokud Lucasfilm nemá nějaké větší plány pro mladého Luka Skywalkera, tak to vypadá tak, že herec se studiem vůbec nemluvil. Navíc k tomu je zaneprázdněný hraním Buckyho (což bude nejpíše trvat ještě pár let). 

Mrkněte na to co Sebastian Stan řekl: twitter.com

Zdroje: comicbookmovie.com
Images: starwarstime.net

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email