Opět zazněla otázka zda se Charlie Cox vrátí jako Daredevil. Kevin Feige na to odpověděl po svém.

Tahle otázka už se řešila několikrát a tentokrát byla položena Samotnému Feigemu.

Stránky Collider si pro své čtenáře připravili rozhovor s Kevinem Feigem, který je jedním z těch co ví, co vše se má ve filmovém a seriálovém světě Marvelu stát. O zajímavé otázky se tam tedy nouze neklade a jedna část rozhovoru mě obzvlášť zaujala.

Během pokládání otázek tam zazněla i tato:
Je tu šance, že by se mohl Charlie Cox vrátit jako Daredevil, nebo vše co se na Netflixu stalo berete jako alternativní vesmír?

Feigeho odpověď zněla následovně:
Sleduji vše co se již stalo ať už to jsou naše filmy, Marvel TV série a zejména samozřejmě komiksy, hry a kreslené filmy a seriály. Vše z toho je dostupné jako inspirace pro budoucnost Marvelu. Přesně takhle 80 let fungovali komiksy, takže uvidíme.

Zajímavá byla Feigeho reakce i na moderátorovu odpověď: “Rozumím. Myslím si, že dost lidí si Charlieho v této roli zamilovalo a doufají, že si najde cestu zpět.
Zde Kevin nic neprozradil a je možné ho jen vidět jak se z jeho lehkého úsměvu stane kamenná tvář a stále pokyvuje hlavou, jakoby stále poslouchal otázku.

Sice jsme nezískali žádné ujištění, že se Cox do role Daredevila vrátí, ale zároveň Feige přímo nezamítnul možnost jeho opětovného ukázání. Odpovědi na otázku zda se dočkáme Matthewa Murdocka už ve třetím Spider-Manovi, nebo v soudní síni v She-Hulk, si ještě chvilku musíme počkat, ale stále je dobré vědět, že tato možnost není zavrhnutá.

Celý rozhovor naleznete níže a pokud vás zajímá jak se Feige přesně tvářil na dvojici otázek zmíněných výše, tak to najdete pod časem 3:22.

Zdroj: Collider.com
Image:

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email