Michael Keaton jako Batman ve filmu The Flash

Chystá se sólovka The Flash, v které se s velkou pravděpodobností objeví i Batman.

Poslední dobou se o chystaném snímku The Flash mluví celkem dost, ale to že se v něm možná objeví Michael Keaton jako Batman je nová zpráva a nejlepší na tom je, že by se nemuselo jednat o fámu, protože to potvrdilo několik hollywoodských webů.

Podle serverů The Wrap a The Hollywood Reporter , studioWarner Bros. a Keaton o všem teprve jednají a tak není stoprocentní, že se objeví v roli Batmana, ale jistá šance tu je.

Měli bychom se těšit, protože Keaton se v roli Batmana objevil a to v roce 1989, poté v roce 1992 a podle většiny fanoušků, se jedná o nejlepšího Batmana vůbec.

Víme, že zájem o roli Batmana ve Flashovi má i herec Jeffrey Dean Morgan, jak už jsme vám psali ve starším článku. Flash by totiž měl být volnou adaptací Flashpointu.

O režii se postará Andy Muschietti, V hlavní roli by se měl znovu ukázat Ezra Miller, ale není to úplně jisté vzhledem k jeho poslednímu incidentu s jeho fanynkou. Jinak by spousty fanoušků uvítalo seriálového Flashe a to Granta Gustina. Takže se nechme překvapit co se vlastně stane. Ale neříkejte, že byste Michaela Kaetona v roli Batmana vidět nechtěli.

Těšíte se na film The Flash: Flaspoint?

Zdroj: comicsbookmovie

Image:uktoday

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email