Loki: Hlavní scénárista Michael Waldron tvrdí, že show otevře nový “kout MCU”

Scénárista Michael Waldron naznačil jeho plány pro seriál Loki a co můžeme od této nadcházející Disney+ série čekat.

Natěšení fanoušků na sérii Loki jen roste a roste a jak se blíží premiéra 9. června, můžeme očekávat, že se o prvním sólovém dobrodružství boha lsti v Marvel Cinematic Universe dozvíme mnohem víc.

Během nedávného rozhovoru pro Entertainment Weekly (sdílený prostřednictvím @princloki na Twitteru) vyjádřil hlavní tvůrce Michael Waldron své nadšení nad tím, co popisuje jako „budování nového koutu MCU“. Vzhledem k tomu, že Loki bude zdánlivě cestovat přes Marvel Multiverse na příkaz Time Variance Authority, tak to můžeme očekávat!

“Loki’s a character that’s always reckoning with his own identity, and the TVA, by virtue of what they do, is uniquely suited to hold up a mirror to Loki and make him really confront who he is and who he was supposed to be,” naznačuje scénárista. “The TVA is just an entirely new world [with] a new cast of characters, and that’s what felt most exciting about the show: building a new corner of the MCU.” 

Překlad: „Loki je postava, která je vždy nejistá se svou vlastní identitou a TVA je díky tomu, co dělají, jedinečně vhodná k tomu, aby zvedla k Lokimu zrcadlo a přiměla ho, aby skutečně čelil tomu, kým je a kým měl být,“ naznačuje scénárista. „TVA je zcela nový svět s novým obsazením postav a to je to, co na show bylo nejvíce vzrušující: budování nového koutku MCU.“

Není to poprvé, co bylo vzneseno téma Lokiho identity a je možné, že je to Waldron, který mění plány, aby se náš padouch setkal s alternativními verzemi sebe sama (jako Lady Loki).

Ve stejném rozhovoru tvůrce také odhalil, jak se v Marvel Studios postavil k sérii.
“‘What if this was the best show ever?’ I think that was literally my pitch. My pitch for the show was kind of a big, crazy, fun-time adventure.”

V překladu: ““Co kdyby to byla nejlepší show vůbec?“ Myslím, že to bylo doslova moje hřiště. Moje hřiště pro show bylo jakési velké, bláznivé dobrodružství pro zábavu.”

Od této show mají fanoušci možná zatím největší očekávání (když mluvíme pouze MCU Disney+ sériích), uvidíme, jestli Loki tato očekáváni předčí.

Zdroje: comicbookmovie.com
Images: superherohype.com

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email