Harry Potter and the Cursed Child: Chystá se další potterovský film?

Už to vypadalo tak, že další díl Harryho Pottera s názvem Cursed Child nebude filmově zpracován, nové informace ale mluví o opaku.

Poslední kniha Harryho Pottera s názvem Cursed Child měla být zpracována pouze jako divadelní hra, ale teď to vypadá, že bychom se mohli dočkat dalšího filmu nebo možná seriálu.

Generální ředitel společnosti WarnerMedia Jason Kilar na konferenci v Morgan Stanley lehce naznačoval, jakým směrem by se mohl ubírat kouzelnický svět po Fantastických zvířatech.

„Je tu malá věc jménem Harry Potter, která je jednou z nejoblíbenějších franšíz. „A jsme neuvěřitelně vděční za to, že jsme schopni uzavřít partnerství s J. K. Rowlingovou, a řekl bych, že je tam také spousta zábavy a potenciálu.“ škádlil Kilar.

Jistě tím chtěl naznačit, že jsme s Harrym Potterem ještě neskončili a uvidíme jej znovu na obrazovkách. Dále se mluví i o tom, že by Harry mohl putovat na HBO Max jako seriál, což by taky dávalo smysl, jelikož Warneři chystají spoustu seriálů, kterých se dočkáme na této streamovací stanici. Musíme si tedy jen počkat na nějaké bližší info.

image: news.otakukart, denofgeek
Zdroj: thehollywoodreporter

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email