Gwyneth Paltrow o návratu do role Pepper Potts!

Gwyneth Paltrow se vyjádřila k návratu do MCU, ale má jednu podmínku..

Gwyneth Paltrow je v MCU už od samotného začátku, sice si nebyla v jednu chvíli jistá, ve kterých filmech hraje (zapomněla, že hrála ve Spider-Man: Homecoming), ale jistě je velkou součástí tohoto filmového vesmíru. Po tom co jsme ji viděli ve všech dílech Iron Mana a The Avengers (2012), se postavila do ústraní a už jsme ji moc neviděli. 

Každopádně jsme ji viděli v Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame. V Endgame jsme ji dokonce viděli v obleku Rescue bojovat proti Thanosovi.

Po Tonyho smrti už není moc důvodů, proč bychom Pepper v MCU viděli, ale dávalo by smysl kdyby se objevila v Ironheart nebo Armor Wars. Také bychom se chtěli dozvědět více o Morgan Stark, kterou jsme viděli pouze v Endgame. A vypadá to tak, že Paltrow je návratu do role otevřená.

I think if it was a small part that I could do in like a day or two,” řekla v interview s People“I would of course be open to that.”
V překladu: “Pokud to bude nějaká menší role, která bude jen na den nebo dva,” řekla Paltrow. “Tak bych tomu byla určitě otevřená.”

Tohle je jistě dobrá zpráva, sice ji už asi neuvidíme v hlavní roli, ale bylo by fajn znovu vidět Pepper Potts v MCU. Navíc, Robert Downey Jr. řekl, že se do MCU vrátí jen pokud se vrátí i Paltrow.

Zdroj: comicbookmovie.com
Image: tvrecenze.cz

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email