Fanoušci Marvelu žasnou nad hrou Spider-Mana na Playstation V

V období vánoc 2020 vyjde konzole Playstation V společně s několika hrami. Někteří fanoušci Marvelu šílí.

Sony nedávno odhalil vzhled konzole Playstation 5 na show se jménem PS5 – The Future of Gaming. Hlavním záměrem bylo představit hry, které si na PS 5 zahrajete. Velký arzenál titulů nejen ohromil, ale i překvapil a je jasné, že se máme opravdu na co těšit (celý seznam představených her najdete zde).

Většina fanoušků doufala v ohlášení Spider-Mana 2 a v určitém smyslu se ho dočkala, jen si nezahrají za Petera Parkera. Tohle bude totiž první hra oblíbeného Milese Moralese, takže můžeme očekávat podobnou akci jako v první hře jen s novými schopnostmi jako jsou neviditelnost a bio-elektrokineze.

Spider-Man na PS4 vyšel 7. 9. 2018 a na internetu neustále více bublala fáma o představení pokračování. Ohlášení druhého dílu dávalo jedině smysl vzhledem k tomu, že už to je skoro dva roky od vydání jedničky a jedná se o velmi úspěšnou hru, která všechny bavila. Nakonec jsme se dočkali Spider-Mana v podání Milese a fanoušci jsou nadšení. Jen se sami podívejte jak po představení vypadal Twitter.

Spider-man: Miles Morales bude vycházet na vánoce 2020 a díky podobnému datu se očekává, že vyjde zároveň s konzolí PS5. Hra nebude příběhově navazovat na první díl, je oficiálně potvrzeno, že se jedná o samostatný spin-off titul.

Jaká byla vaše reakce na ohlášení Spider-Man: Miles Morales?

Zdroj: wgtc
Image: Twitter, WGTC

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email