Etrnals: Gemma Chan promluvila o návratu do MCU v jiné roli

Gemma Chan hrála v Captain Marvel postavu jménem Minn-Erva a teď hraje Sersi v Eternals. Herečka promluvila o jejím návratu do MCU.

Captain Marvel byl debut Marvel Cinematic Universe herečky Gemmy Chan (Crazy Rich Asians, Humans), která hrála Minn-Ervu a přestože válečnice s modrou pletí udělala dojem díky několika působivým akčním scénám, nebyl to přesně ten typ role, do které by se talentovaná herečka mohla pořádně ponořit.

Naštěstí dostala Chan příležitost hrát v nadcházejícím filmu Eternals od Chloe Zhao, jednu z hlavních postav filmu – Sersi. Během rozhovoru s Empire hovořila o hraní úplně jiné postavy v MCU.

“I feel very lucky to have been welcomed back into the MCU so quickly after my first appearance; the reception has been very warm,” sděluje herečka. “I feel fortunate because we had a lot of crossover in the crew between the two films so there was continuity in that sense, but these are completely different projects, in completely different times, the characters are different.”

V překladu: “Mám velké štěstí, že jsem byla po svém prvním příchodu tak rychle přijata do MCU; přijmutí bylo velmi vřelé,” sděluje herčka. “Cítím štěstí, protože jsme měli ve štábu hodně crossoverů mezi těmito dvěma filmy, takže v tomto smyslu existovala kontinuita, ale jsou to úplně jiné projekty, v úplně jiných dobách a postavy jsou jiné.”

Na základě všeho, co jsme viděli a slyšeli, Eternals bude také velmi odlišným druhem marvelovského filmu, přičemž Zhao (Nomadland, The Rider) dostala zelenou, aby do projektu přinesla svůj osobitý styl.

“We shot it like it was an indie film, almost completely on location using natural light, pretty much all at magic hour,” adds Chan. “It’s such an epic, ambitious film, with Zhao bringing her signature style and sensibility.”

V překladu: “Natočili jsme to, jako by to byl indie film, téměř úplně na místě pomocí přirozeného světla, skoro všechno v magickou hodinu,” dodává Chan. “Je to tak epický, ambiciózní film, Zhao do toho přináší její klasický styl a citlivost.”

Mrkněte na trailer na Eternals:

Ve vesmírném superhrdinském dobrodružství hraje Richard Madden všemocného Ikarise, Gemma Chan jako Sersi, Kumail Nanjiani jako Kingo, Lauren Ridloff jako super rychlý Makkari, Brian Tyree Henry jako inteligentní vynálezce Phastos, Salma Hayak jako moudrý a duchovní vůdce Ajak, Lia McHugh jako věčně mladá Sprite, Don Lee jako mocný Gilgameš, Barry Keoghan jako rezervovaný Druig a Angelina Jolie jako divoká bojovnice Thena. Kit Harrington se také objeví jako Dane Whitman, alias Black Knight.

Eternals nám představí zbrusu nový tým superhrdinů – jsou to starověcí mimozemšťani, kteří tisíciletí žijí na Zemi v utajení. Nečekaná pohroma je donutí vystoupit na světlo světa a budou muset bojovat s nejstarodávnějším nepřítelem lidstva – s Devianty.

Zdroje: comicbookmovie.com
Images: bignewz.in

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email