Eternals: Angelina Jolie promluvila o filmu a režisérce Chloe Zhao!

Včerejší ukázkové video Phase 4 nám přineslo první oficiální náhled na některé záběry z Eternals, včetně několika krátkých záběrů záhadné válečnice Angeliny Jolie, Theny.

Během video rozhovoru na promování svého nadcházejícího akčního thrilleru These Who Wish Me Dead byla Jolie požádána o reakci na ukázku (nevěděla, že byla vydána), stejně jako její názor na Chloe Zhao, která nedávno vyhrála Academy Award za nejlepší režii pro Nomadland.

“I was very, very happy,” said the actress. “I think she’s a special director. She’s a really interesting woman and very thoughtful, very serious about her work. I think she’s bringing a new voice through her films, and, I think, to Marvel. So I’m very excited for people to see it.”

V překladu: „Byla jsem velmi, velmi šťastná,“ řekla herečka. „Myslím, že je to speciální režisérka. Je to opravdu zajímavá žena a je velmi vážná ve své práci. Myslím, že prostřednictvím svých filmů přináší nový hlas a myslím, že i do Marvelu. Moc se těším až to lidi uvidí.”

Ve vesmírném superhrdinském dobrodružství hraje Richard Madden jako všemocný Ikaris, Gemma Chan jako Sersi, Kumail Nanjiani jako Kingo, Lauren Ridloff jako super rychlý Makkari, Brian Tyree Henry jako inteligentní vynálezce Phastos, Salma Hayak jako moudrý a duchovní vůdce Ajak, Lia McHugh jako věčně mladá Sprite, Don Lee jako mocný Gilgameš, Barry Keoghan jako rezervovaný Druig a Angelina Jolie jako divoká bojovnice Thena. Kit Harrington se také objeví jako Dane Whitman, alias Black Knight.

Eternals nám představí zbrusu nový tým superhrdinů – jsou to starověcí mimozemšťani, kteří tisíciletí žijí na Zemi v utajení. Nečekaná pohroma je donutí vystoupit na světlo světa a budou muset bojovat s nejstarodávnějším nepřítelem lidstva – s Devianty.

Zdroje: comicbookmovie.com
Images: salten.cz

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email