Co představila první episoda Night City Wire?

Máme nový trailer, blížší info o frakcích a dokonce nám prozradily i spolupráci s Netflixem.

Cyberpunk nedávno hlásil spíš odklady. Na hru si počkáme o něco déle, ale odložená akce Night City Wire se dalšího odkladu už nedočká.
Včerejší dvacetiminutová prezentace ukázala novinky, které jsme zatím nevěděli a začali rovnou novým trailerem.

Mapa Night City bude obsahovat šest městských částí, přičemž každá z nich má být něčím unikátní. Night city bude plné mnoha různých skupin a jednou z nich bude i gang Nox, založený bývalou prostitutkou a majitelkou nočního klubu, která chránila sexuální pracovníky před zneužíváním. Tento gang jde v jejích šlépějích.

Městská část bude obklíčena sedmi úseky vyprahlé pustiny nazvané Badlands. Osazenstvem jsou hlavně nomádi putující v konvojích pomocí motorek a aut.

Ze schopností představili co bude umět takzvaný Braindace. Jde o šikovnou věc pro získávání informací, protože si díky ní budete moci procházet co daná postava dělala a jak se při tom cítila.
Tím ukázali, že nepřemýšleli jen o tom, jaká bude role charakterů během hry, ale i o tom, co dělali před událostmi Cyberpunku. Díky kompletní historii postav docílí hra velmi realistických reakcí při určitých situacích.

Co se týká postav tak víme o skupince chirurgů jménem ripperdocs, která vám bude pomáhat s vylepšením postavy. Představili i kompletně vykyborgovanou postavu. Adam Smasher je více robot než člověk a měl by pracovat pro frakci Arasaka.

Velkým překvapením bylo odhalení spolupráce se společností Netflix a se studiem Trigger na vytvoření anime. Příběh nebude kopírovat dění ve hře. Cílem anime je nalákat nové hráče a hráčům ukázat více informací ze světa Cyberpunku. To znamená, že hlavní protagonisté budou úplně jiní a příběhy přinesou více světla na dění v herním světě. Režii má na starosti Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Promare, Kill la Kill) a hudbu složí tvůrce soundtracku pro Silent Hill, Akira Yamaoka.

Už teď sem zvědav, čím se CD Projekt Red vytasí v druhé epizodě.

Zdroj: Youtube/Night City Wire: Episode 1
Image: Youtube/GameSpot, Youtube/Dirty Cypher

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email