Black Panther II: Michael B. Jordan o tom, jestli ho znovu uvidíme v roli Killmongera

Herec Michael B. Jordan promluvil o tom, jak velká je šance, že ho uvidíme v 2. díle Black Panthera. Nevypadá to moc slibně..

Michael B. Jordan hrál Erika Stevense aka Killmongera v Black Pantherovi z roku 2018 a film skončil jeho smrtí, na internetu se mezi fanoušky i tak objevily spekulace o tom, že by se mohl vrátit. Nevíme, jestli T’Challa a Shuri našli způsob, jak ho zachránit mimo obrazovku a to je to, na co nyní hodně lidí momentálně sází.

Tragická smrt Chadwicka Bosemana zanechala v Marvel Cinematic Universe velkou prázdnotu a zatímco oblíbenci jako Shuri nebo M’Baku by mohli nakonec vystoupit jako nový Black Panther, další možností je Killmonger.

Během nedávného rozhovoru se Sirius XM k promování svého nového filmu Without Remorse byl Jordan tázán, jaké jsou šance – na stupnici od 1 do 10 – že bude součástí Black Panther II. Bohužel, pokud nedrží velké tajemství (což je možnost), nezní to, že se do marvelovského universu bude vracet.

“I didn’t want to go with zero, you know what I mean? And it’s like, you know, never say never, you know, I can’t predict the future. So I mean, it’s ‘Black Panther 2’. The two, I just figured two would be like, two sounds okay, I guess…all I know is that they’re developing a script that, you know, is a reflection of a lot of circumstances and tragedy that we had to deal with this past year.”

V překladu: „Nechtěl jsem jít na nulu, víš, co tím myslím? A je to jako, víš co, nikdy neříkej nikdy, nemůžu předpovídat budoucnost. Je to ‘Black Panther 2’. Takže dva, došlo mi, že dva, dva zní fajn, asi.. Vím jen, že se pracuje na scénáři, který, víš, je odrazem všech okolností a tragédií, s kterými jsme se v posledím roce museli vypořádat.“

Marvel Studios nic moc ohledně plánů pro Black Panthera II zatím neprozradilo, ale očekává se, že natáčení začne později v tomto roce, aby film vyšel v 2022. Pravděpodobně se díky tomu brzy dozvíme více o tom, kdo bude v hlavní roli filmu. Je však důležité si uvědomit, že Jordan vypadá, že bude v příštích několika letech zaneprázdněn, jelikož bude natáčet Creeda III.

Uvidíme, zda Killmongera znovu někdy spatříme na filmovém plátně..

Zdroj: comicbookmovie.com
Images: fotogramas.es

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email