Baron Mordo o návratu do druhého filmu Doctor Strange

Článek obsahuje spoilery z prvního filmu.

Asi určitě pamatujete na Barona Morda (Chiwetel Ejiofor), který byl také učitelem Doctora Stevena Strange (Benedict Cumberbatch) v první filmu Doctora Strange. Z komiksů jistě víte, že Mordo je jedním z hlavních nemesis Strange. Takže pro všechny fanoušky bylo jen otázkou času, kdy se Mordo postaví na druhou stranu barikády.

Už v potitulkové scéně Doctora Strange, jsme byli svědky návštěvy Morda, který se rozhodl jít za Jonathanem Pangbornem a zbavil ho jeho kouzelnické moci. Na konci jsme se také dozvěděli, že na světě je až příliš čarodějů, čímž nám naznačil jeho novou motivaci a hon na čaroděje může začít.

Herec Chiwetel Ejiofor (Mordo) v nejnovějším rozhovoru pro Screen Rant odpověděl na to, kdy asi tak se bude opět natáčet film Doctor Strange in the Multiverse of Maddness, herec odvětil:

“Doufám že to bude co nejdřív s úsměvem na rtech”.

Tím nám nepřímo potvrdil jeho účast v dalším filmu, avšak nevíme, jak rozsáhlá jeho role bude.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness by měl obsahovat hororové prvky a do kin v USA by se měl dostat 25. 3. 2022. Režie se ujme Sam Raimi (Trilogie Spider-Mana), scénář Michael Waldron, hrají Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor a další.

Těšíte se na chystaný film Doctor Strange Multiverse in the Multiverse of Maddness??

Zdroj: screenrant

Image: MCUexchange

Líbíl se vám tento článek ?

Klikněte na hvězdičku, abyste jej ohodnotili!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email